Faq

Несоблюдение указаний по технике безопасности может привести к серьезным травмам. До входа на спортивную площадку все посетители были ознакомлены с инструкциями по технике безопасности и, входя на спортивную площадку, обязались их исполнять.

Я ОЗНАКОМИЛСЯ С УКАЗАННЫМИ ПРАВИЛАМИ БЕЗОПАСНОСТИ, Я СОГЛАСЕН С НИМИ И ХОЧУ ЗАБРОНИРОВАТЬ

We have a few restrictions, which are mostly linked to your safety and the safety of visiting children.

• Children smaller than 110 cm are not admitted. They are welcome to come only on Sundays from 10:00 to 12:00. This hour is reserved only for families with children smaller than 140 cm.
• The maximum weight limit for trampoline use is 120 kg.
• Wear comfortable sportswear for jumping; jumping in jeans is not permitted. You can borrow a t-shirt or a pair of shorts at the front desk.
• You will be admitted only if wearing socks – anti-slip. You can bring your own anti-slip socks, or you can purchase them at the front desk.
• Remove all sharp objects before jumping – belts, keychains, watches, rings, bracelets, keys. We do not recommend wearing glasses while jumping. We are not responsible for valuables left in the change room.
• We welcome children under 15 years of age only when accompanied by an adult.

 

Rezervace vám doporučujeme si udělat, bez ní Vám nemůžeme garantovat volné místo.

It’s all about your comfort and safety. Bring comfortable sportswear. Sportswear is obligatory. There are changing rooms and showers available to you. For a fee, the front desk offers towel rental. Antislip socks are manditory. 

Lístky je možné rezervovat online, platí se však na místě v hotovosti, nebo kartou. V případě firemních akcí je možné vystavit fakturu.

Ano, v naší oddychové zóně si můžete dát kávu, něco malého na zub, připojit se k naší WiFi a pohodlně se dívat, jak Vaši přátelé/děti skáčou.

Ano, ale je NUTNÉ přijít aspoň 15 minut předem, abyste se mohli připravit a zhlédnout instruktážní video.

V případě , že se nemůžete dostavit, nebo chcete přijít v jiném čase, prosím, zrušte rezervaci pomocí odkazu v potvrzujícím emailu, který jste obdrželi, a poté si rezervujte jiný čas.

Prosím, dostavte se 15 minut před začátkem Vaší rezervace. Tento čas slouží pro Vaši pohodlnou přípravu, převlečení a promítnutí krátkého instruktážniho videa. Bez instruktáže není možné vstoupit na skákací plochu. V případě narozeninových oslav a firemních akcí doporučujeme dostavit se 20 minut před začátkem.

Skákat můžete celou hodinu. Pokud chcete skákat déle, je potřeba si rezervovat více hodin.

Nachází se u nás bar kde si můžete zakoupit malé občerstvení jako je káva, čaj, nealko, či něco malého na zub. Vlastní vodu si můžete donést.

Entrance to the trampolines starts always at whole hour. There is safety instruction video 5 minutes before. The later you arrive, the more time you will loose. Otherwise you may try to book next hour.

Ano, máme uzamykatelné skříňky. Vratná záloha na klíček do šatny je 100,-. Za věci odložené mimo šatní skříňky neneseme odpovědnost. Pro úschovu cenností využijte bezpečnostní schránky na recepci.

Ano, kromě komfortních šaten máme i pánské a dámské sprchy, které můžete po skákání využít.
Při skupinách 10 a více lidí je možné uplatnit slevu.
Ano, Wifi je pro naše zákazníky zdarma.
Ano, vyhrazená parkovací místa jsou vyznačená.

Max. hmotnost skákající osoby je 110 kg.

Visitor who are not going to jump do not need to pay entrance fee. There is seating next to bar where you can wait for those who jump.

Nenašli jste otázku, napište nám.

Výhody jumpingu:

“Opakující se rytmický pohyb poskakování na trampolíně poskytuje jednoduchou metodu cvičení s dlouhodobým psychickým a fyzickým přínosem pro zdraví. Tyto výhody zahrnují zvýšení příjmu kyslíku a podporu detoxikace prostřednictvím plic, kůže a lymfy ”

Dr. Tina Wellman, v článku pro magazín Total Health

JumpPark a skákání

Trampolínový park je nový způsob pro lidi všech věkových kategorií, jak se bavit při cvičení a přitom udělat něco pro své tělo. Trampolíny od stěny ke stěně jsou spojené a tvoří jedno velké hřiště. Tato velká skákací plocha se dá použít na různé věci, například: volné skákání, aerobik (nebo jak říkame my: AIR-obik), skupinovou zábavu či teambuilding. Jsou zde také specializované zóny pro basketbal, vybíjenou a skoky do pěny, kde si můžete procvičit akrobacii a naučit se nové triky.

JumpPark zábava pro každého

Naším jediným cílem je poskytovat našim zákazníkům bezkonkurenční neporovnatelnou zábavu.
Jedinečným způsobem umožníme:
- rodinám strávit spolu kvalitní čas
- mladým lidem dopřát nový zážitek
- kolegům v práci lépe se poznat mimo kancelář

Všichni budou milovat naši „freejump“ zónu, pěnové bazény, kurty na vybíjenou a basketbalové koše!
Zažijete hodně zábavy bez ohledu na svůj věk a schopnosti. Nebudete ani vědět, že cvičíte!

JumpPark a zdraví

Nebylo by skvělé, kdyby jste našli místo, kde cvičení uplatníte bez toho, aniž by jste o tom věděli? Skákání využívá téměř každý sval ve Vašem těle, je zaměřené především na břicho, záda, ruce a nohy. Přinese Vám povznášející pocit svobody, který si udržíte.

KALORIE - S potenciálem spálit až 1000 kalorií za hodinu je JumpPark ideální sportovní zábava

Skákání na trampolíně posiluje celé tělo a je považováno za jedno z nejvíce prospěšných aerobních cvičení vůbec. Jumping zvyšuje tepovou frekvenci a posiluje svalové skupiny, které přispívají ke zdraví kardiovaskulárního systému. Při odrazu z trampolíny ucítíte větší sílu gravitace na Vaše svaly, výsledkem jsou posílená srdeční vlákna. S každým skokem je šest miliard buněk ve Vašem těle silnějších, zlepšuje se krevní oběh i Vaše kondice, takže můžete skákat víc a víc…

ZDRAVÍ - Jumping zlepšuje imunitní a lymfatický systém

Skákání pracuje v souladu s přírodním detoxem Vašeho těla, lépe známého jako lymfatický systém. Zdravý lymfatický oběh je schopný vyloučit více toxinů ven z těla a poskytuje imunitním buňkám lepší šanci v boji proti infekcím a nemocem. Když poskakujete, ventily v lymfatickém systému se otevírají a zavírají ve větší míře a ve Vašem těle dochází k důkladnému detoxu.

  • Snížení stresových hormonů v těle
  • Zlepšení metabolismu, který Vám umožní efektivněji zpracovávat živiny
  • Kvalitnější spánek
  • Rychlejší ztráta hmotnosti , 10 minut na trampolíně spálí tolik kalorií jako 30 minut běhání
  • Redukce celulitidy
  • Lepší rovnováha a větší síla vnitřních svalů
  • Posílená koordinace
  • Zlepšení imunitního a lymfatického systému

JumpPark a bezpečí

Pokud skáčete v rámci svých vlastních schopností a dodržujete naše pravidla, potom je cvičení na trampolínách bezpečné. Pružiny absorbují zhruba 80% z dopadu při doskoku, snižuje se tak tlak na kosti a klouby a minimalizuje se riziko zranění. Opakované cvičení na trampolíně buduje a posiluje kosti i Vaši sílu a ohebnost. Skákání proto může zlepšit rovnováhu, koordinaci, držení těla a zvýšit flexibilitu.

Návštěva JumpParku přináší zábavu a vzrušení na úrovni dle vlastního výběru. Nemůžeme se dočkat, až Vás přivítáme v našich dveřích. Pohled na oblohu je nyní minulostí. Zde v JumpParku, patří obloha Vám!