Kroužek skákání

Image alt text.

Lekce akrobacie 
Baví Vás skákání a chtěli byste se naučit nové akrobatické kousky, třeba salto, vruty, nebo se chcete naučit jenom základy skákaní na trampolínách? Přímo pro Vás, ať už jste začátečníci nebo pokročilí, jsou v JumpParku Jarov připravené lekce s trenéry!

Jak bude kroužek probíhat? 

Jedná se o 16 lekcí, první hodina proběhne třetí týden v únoru, poslední první týden v červnu. Děti v kurzu jsou rozděleny podle výkonnosti a věku.  V pondělí a ve středu proběhnou lekce pro  začátečníky a mírně pokročilé - v pondělí od 16:00 pro děti od 7 - 9 let, od 17:00 pro děti mezi 9 - 10 lety a od 18:00 pro děti starší 11 -ti let. Ve středu od 16:00 pro děti od 5 - 8 let, od 17:00 pro děti mezi 9 - 10 lety a od 18:00 pro děti starší 11 -ti let.  V úterý a ve čtvrtek proběhnou lekce pro pokročilé skokany. Děti, které ovládají základy skákání a umí salto dopředu na nohy. Pokročilí - od 16:00 pro děti od  7 - 9 let, od 17:00 pro děti mezi 8 - 10 lety a od 18:00 pro děti starší 11 -ti let.

Kdo kurz povede

Kroužky vedou naši trenéři, kteří mají několikaletou praxi. Pondělní  a úterní kroužek povede trenér Magi, kroužek ve středu trenér David. Ve čtvrtek povede kroužek trenér Jakub.  

Podmínky kurzu

Cena kurzu je 3999,- Kč, jedná se o 16 lekcí od poloviny února do poloviny června.  Pokud byste se chtěli přihlásit v průběhu pololetí, kontaktujte nás na emailu: jarov@jumppark.cz  nebo na telefonním čísle +420  735 123 065, pokud bude místo v kurzu, vypočítáme cenu proporčně z výukových hodin. Kurz je možné navštěvovat jednou týdně, rezervace pouze jedné hodiny není možná. Částka se platí před začátkem kurzu. Po prvních dvou lekcích možnost vrácení peněz. 

Zameškané hodiny není možné si nahrazovat v jiných kurzech a to z kapacitních důvodů! Není možné za přihlášeného skokana posílat náhradního na jednotlivé lekce! Nahradíme Vám dvě předem omluvené zameškané lekce! Dvě náhradní hodiny za zameškané kurzy proběhnou po skončení kurzu, během dvou týdnů v červnu. 

Přihlášení na kurz

Napište nám na naši mailovou adresu  jarov@jumppark.cz  nebo volejte na číslo +420 735 123 065.  Napište nám, o jaký den a čas máte zájem. Do mailu uveďte jméno dítěte, mailový a telefonický kontakt na zákonného zástupce. 

! Přihlašování bude otevřeno od 14.1.!

Těšíme se na Vás!!!