V.I.P. Card

Image alt text.

V.I.P. Card

Chceš skákat celý rok neomezeně na kterékoli naší pobočce? Můžeš!!!

Představujeme naší novou roční permanentku V.I.P. Card.

S ní můžete neomezeně skákat po celý rok 2021 na všech našich pobočkách!

K zakoupení je na recepci a také online na našich webových stránkách v sekci „Vouchery“.

Jako dárek k nákupu od nás získáte dárkový poukaz na jednu individuální hodinu s trenérem zdarma.

Cena V.I.P. Card je 10 000,-Kč.

Zdá se ti to hodně? Spočítej si, kolikrát jsi nás navštívil v minulých letech a kolikrát jsi nás chtěl navštívit, stále je to moc?

 

Podmínky:

V.I.P. Card je nepřenosná, platí tedy pro jednu konkrétní osobu, která se při vstupu bude vždy prokazovat kartou spolu s dokladem totožnosti.

I s V.I.P. Card je nutná rezervace předem na našich webových stránkách.

V.I.P. Card není možné využívat na individuální lekce s trenérem, na kroužky skákání, příměstské tábory, workshopy a jiné akce v parcích.

Platnost karty od 2.1.2021 do 31.12.2021

V případě, že budeme muset kvůli pandemii koronaviru znovu uzavřít naše provozovny, bude platnost karty prodloužena o dobu zavření.

Pokud se během roku dlouhodobě zraníte a nebudete moci několik měsíců kartu využívat, kontaktujte nás s lékařskou zprávou, částku za neproskákané měsíce Vám vrátíme.

Pokud kartu zakoupíte na recepci, bude Vám dárkový poukaz na individuální lekci s trenérem vydán okamžitě, pokud poukaz zakoupíte online, dostanete dárkový poukaz až po předložení poukazu na recepci.

Karty jsou očíslované a zaevidované, na všechny uživatele si vezmeme při vydání karty kontakt, v případě ztráty pak nebude problém vydat kartu novou.